Słownik AGAR co to znaczy.
Słownik AGAR. Co znaczy połączonych wiązaniem glikozydowym (raczej 1,3); zawiera związany kwas.

Czy przydatne?

Definicja AGAR

Co to znaczy agar: polisacharyd zbudowany z reszt D- i L- galaktozy połączonych wiązaniem glikozydowym (raczej 1,3); zawiera związany kwas siarkowy(VI). W zimnej wodzie nierozp., ale pęcznieje. W temp. około 100°C rozp. w wodzie, po ochłodzeniu tworzy trwałe żele. Użytkowany w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, papierniczym i jako pożywka dla bakterii

Definicja AKTYNOWCE:
Co to jest bloku f (↑ bloki s, p, d, f), obejmująca ↑ aktyn i 14 następujących po nim metali promieniotwórczych. W skorupie ziemskiej występują jedynie ↑ nuklidy a. o najdłuższym ↑ okresie półtrwania na agar co znaczy.
Definicja AZYNA:
Co to jest systematyczna nazwa ↑ pirydyny agar krzyżówka.
Definicja AMONIAK:
Co to jest 33°C, bezb. gaz o ostrej woni, bardzo dobrze rozp. w wodzie (w temp. 20°C w 1m3 wody rozpuszcza się 700 m3 amoniaku). Roztwór wodny a. ma odczyn zasadowy i zawiera hydrat NH3·H2O, dysocjujący w agar co to jest.
Definicja AKCELERATOR CZĄSTEK:
Co to jest wykorzystywane do przyspieszania cząstek naładowanych (↑ elektronów, ↑ protonów albo jonów) w zmiennym polu elektromagnetycznym, w celu zderzenia wiązki cząstek z tarczą (wykonaną z metalu ciężkiego agar słownik.

Czym jest AGAR znaczenie w Definicje chemia A .

  • Dodano:
  • Autor: