Słownik AMFETAMINA co to znaczy.
Słownik AMFETAMINA. Co znaczy depresyjnych - podwyższa aktywność życiową, znosi uczucie zmęczenia i.

Czy przydatne?

Definicja AMFETAMINA

Co to znaczy amfetamina: 2-fenylo-1-metyloetyloamina - lek użytkowany w stanach depresyjnych - podwyższa aktywność życiową, znosi uczucie zmęczenia i głodu, ułatwia koncentrację myśli. W większych dawkach działa odurzająco i bardzo błyskawicznie prowadzi do przyzwyczajenia. Brak a. w organizmie wywołuje podniecenie, bezsenność, wyczerpanie, halucynacje i stany psychotyczne. A. jest związkiem ↑ aktywnym optycznie; izomer D jest silniejszym środkiem stymulującym niż izomer L

Definicja ANHYDRYT:
Co to jest minerał, CaSO4, bezb. albo szarawy, przezroczysty, użytkowany do produkcji kwasu siarkowego(VI) i ↑ cementu AMFETAMINA.
Definicja ACETYLOCELULOZA:
Co to jest octan celulozy, otrzymywany poprzez działanie na ↑ celulozę ↑ kwasem octowym albo bezwodnikem kwasu octowego w obecności H2SO4 albo ZnCl2 (katalizatory AMFETAMINA.
Definicja ALDER KURT:
Co to jest niem., ur. na Śląsku w Königshütte (dzisiejszy Chorzów). Prof. uniwersytetów w Kilonii i Kolonii. Członek Bawarskiej Akademii Nauk i Akademii Nauk w Halle, honorowe doktoraty uniwersytetów w Kolonii AMFETAMINA.
Definicja ANEURYNA:
Co to jest ↑ wit. B1 AMFETAMINA.

Czym jest AMFETAMINA znaczenie w Definicje chemia A .

  • Dodano:
  • Autor: