Słownik AMFETAMINA co to znaczy.
Słownik AMFETAMINA. Co znaczy depresyjnych - podwyższa aktywność życiową, znosi uczucie zmęczenia i.

Czy przydatne?

Definicja AMFETAMINA

Co to znaczy amfetamina: 2-fenylo-1-metyloetyloamina - lek użytkowany w stanach depresyjnych - podwyższa aktywność życiową, znosi uczucie zmęczenia i głodu, ułatwia koncentrację myśli. W większych dawkach działa odurzająco i bardzo błyskawicznie prowadzi do przyzwyczajenia. Brak a. w organizmie wywołuje podniecenie, bezsenność, wyczerpanie, halucynacje i stany psychotyczne. A. jest związkiem ↑ aktywnym optycznie; izomer D jest silniejszym środkiem stymulującym niż izomer L

Definicja ALFA-AMINOKWASY:
Co to jest obejmująca między innymi wszystkie naturalne aminokwasy, występujące w organizmach żywych. W α-aminokwasach ekipa aminowa przyłączona jest do tego samego atomu węgla, co ekipa karboksylowa. Więcej amfetamina co znaczy.
Definicja ALKOHOLOMETR:
Co to jest amfetamina krzyżówka.
Definicja AMETYST:
Co to jest minerał, kamień półszlachetny, odmiana ↑ kwarcu barwy fioletowej (pochodzącej od domieszek związków żelaza amfetamina co to jest.
Definicja ABSORBANCJA:
Co to jest logarytm dziesiętny ilorazu natężenia promieniowania przechodzącego poprzez ośrodek odniesienia I0 i natężenia tego promieniowania przechodzącego poprzez dany ośrodek materialny I amfetamina słownik.

Czym jest AMFETAMINA znaczenie w Definicje chemia A .

  • Dodano:
  • Autor: