Słownik CIĄGLIWOŚĆ co to znaczy.
Słownik CIĄGLIWOŚĆ. Co znaczy albo ↑ srebra, przejawiająca się w tym, iż pod wpływem rozciągania.

Czy przydatne?

Definicja CIĄGLIWOŚĆ

Co to znaczy ciągliwość: cecha większości ↑ metali na przykład: ↑ miedzi, ↑ złota albo ↑ srebra, przejawiająca się w tym, iż pod wpływem rozciągania nie rozpadają się, a jedynie wyciągają w warstwy o coraz mniejszej grubości. C. umożliwia wytwarzanie drutu i obrabianie metali sposobem tłoczenia blach, użytkowaną na przykład przy produkcji przedmiotów karoserii samochodowych

Definicja CZYNNIK ELEKTROFILOWY:
Co to jest nieujemny albo cząsteczka z luką elektronową; pełni rolę akceptora elektronów w reakcjach substytucji elektrofilowej (↑ reakcja substytucji elektrofilowej w układzie aromatycznym), na przykład: H ciągliwość co znaczy.
Definicja CHROM:
Co to jest Chromium), pierwiastek chem., metal, Z = 24, m.at. 51,996u, ekipa ↑ chromowców. Odkryty poprzez L.N. Vauquelein w 1798 r.; czysty metal dostał R.W. Bunsen w 1854. W przyrodzie występuje w formie ciągliwość krzyżówka.
Definicja C:
Co to jest znak ↑ węgla ciągliwość co to jest.
Definicja CIEPŁO:
Co to jest energii odniesiona do procesu jej przekazywania, na przykład w trakcie przemiany fazowej, takiej jak zmiana stanu skupienia w trakcie topnienia. W trakcie takiego procesu, zachodzącego w stałej ciągliwość słownik.

Czym jest CIĄGLIWOŚĆ znaczenie w Definicje chemia C .

  • Dodano:
  • Autor: