Słownik KWANTOWANIE co to znaczy.
Słownik KWANTOWANIE. Co znaczy tylko ustalonych dyskretnych wartości danej wielkości fizycznej, na.

Czy przydatne?

Definicja KWANTOWANIE

Co to znaczy kwantowanie: fundamentalne definicja w mechanice kwantowej; przyjmowanie tylko ustalonych dyskretnych wartości danej wielkości fizycznej, na przykład energii elektronu w atomie albo określonej orientacji przestrzennej w razie wielkości wektorowej, na przykład momentu orbitalnego

Definicja KWAS IZOCYJANOWY:
Co to jest C=O; izomer ↑ kwasu cyjanowego, gaz, t.t. -80°C; nietrwały (opierając się na badań stwierdzono, iż jest trwalszy od kwasu cyjanowego). Ulega trimeryzacji do cyklicznego kwasu cyjanurowego. W 1828 r kwantowanie co to jest.
Definicja KELVIN LORD OF LARGS:
Co to jest Thomson (1824-1907) ur. w Belfaście znakomity fizyk i wynalazca brytyjski, prof. uniwersytetu w Glasgow, członek Royal Society, uhonorowany tytułem lorda (1892), autor prac z dziedziny termodynamiki kwantowanie definicja.
Definicja KOMPLEKS Z PRZENIESIENIEM ŁADUNKU:
Co to jest CT (Charge-transfer) albo kompleks donorowo-akceptorowy; połączenie chemiczne dwóch albo więcej cząsteczek/jonów, lub różnych części jednej dużej cząsteczki, gdzie za skutek wiążący odpowiada kwantowanie co znaczy.
Definicja KONWERSJA ENERGII:
Co to jest gromadzenia energii, na przykład przekształcenie energii potencjalnej (w polu grawitacyjnym) upuszczanego kamienia w energię kinetyczną jego ruchu, która to natomiast energia częściowo przekształca kwantowanie słownik.

Czym jest KWANTOWANIE znaczenie w Definicje chemia K .

  • Dodano:
  • Autor: