Słownik LUTOWANIE co to znaczy.
Słownik LUTOWANIE. Co znaczy luty); po skrzepnięciu (i ostygnięciu) lutu tworzy się trwałe.

Czy przydatne?

Definicja LUTOWANIE

Co to znaczy lutowanie: łączenie fragmentów metalowych stopionym metalem (lutem; ↑ luty); po skrzepnięciu (i ostygnięciu) lutu tworzy się trwałe połączenie. W trakcie lutowania łączone powierzchnie oczyszcza się topnikami (zależnie od zastosowanego lutu)

Definicja LANOLINA:
Co to jest otrzymywany z tłuszczopotu - wydzieliny gruczołów potowych i łojowych owiec; maziste, jasnożółte, o swoistym zapachu ciało stałe, t.t. 34÷38°C; nierozp. w wodzie, ale tworząca z nią ↑ emulsję lutowanie co to jest.
Definicja ŁZY:
Co to jest gruczołów łzowych, stanowiąca roztwór wodny ↑ chlorku sodu, ↑ glukozy, ↑ mocznika, ↑ aminokwasów, ↑ tłuszczów i ↑ białek, o odczynie lekko zasadowym i właściwościach bakteriobójczych (dzięki lutowanie definicja.
Definicja LIMONIT:
Co to jest minerał, uwodniony tlenek żelaza (III), używany w hutnictwie żelaza. Zazwyczaj barwy czarnobrunatnej do żółtobrunatnej. Por. syderyt, magnetyt lutowanie co znaczy.
Definicja ŁOMONOSOW MICHAIŁ:
Co to jest przyrodnik, filozof, filolog i pisarz ros., prof. chemii uniwersytetu w Petersburgu, współzałożyciel uniwersytetu w Moskwie. Odkrył (w 1748 r. z wyjątkiem A. Lavoisiera) prawo zachowania masy w lutowanie słownik.

Czym jest LUTOWANIE znaczenie w Definicje chemia L .

  • Dodano:
  • Autor: