Słownik MAZUT co to znaczy.
Słownik MAZUT. Co znaczy ropy naftowej, stosowanej jako ↑ olej opałowy, surowiec do otrzymywania ↑.

Czy przydatne?

Definicja MAZUT

Co to znaczy mazut: kolokwialna nazwa oleistej pozostałości po destylacji ↑ ropy naftowej, stosowanej jako ↑ olej opałowy, surowiec do otrzymywania ↑ olejów smarowych i paliwo na przykład do silników okrętowych

Definicja MENDELEJEW DIMITRIJ IWANOWICZ:
Co to jest ros., po swoich studiach został kilka lat w Niemczech, od 1863 r. prof. w Sankt Petersburgu. Odkrywca prawa okresowości, opierając się na którego zaproponował w 1869 r. (z wyjątkiem J.L. Meyera mazut co to jest.
Definicja MORION:
Co to jest minerał, kamień półszlachetny, odmiana ↑ kwarcu barwy czarnej (pochodzącej od domieszek związków org mazut definicja.
Definicja MOISSAN HENRI:
Co to jest 1852-1907) franc. chemik i farmaceuta, prof. Uniwersytetu Paryskiego, w 1906 r. laureat Nagrody Nobla za wyodrębnienie ↑ fluoru i badania jego związków i zbudowanie łukowego pieca elektrycznego mazut co znaczy.
Definicja METODA NAUKOWA:
Co to jest świata poprzez stawianie ↑ hipotez i potwierdzanie ich bądź obalanie w drodze ↑ eksperymentu, a w dalszym ciągu formułowanie z dowiedzionych hipotez ↑ teorii naukowych. O stosowaniu m.n. w naukach mazut słownik.

Czym jest MAZUT znaczenie w Definicje chemia M .

  • Dodano:
  • Autor: