Słownik NYLON co to znaczy.
Słownik NYLON. Co znaczy adypinowego i polimetylenoamin. N. należy do pierwszych włókien sztucznych.

Czy przydatne?

Definicja NYLON

Co to znaczy nylon: handlowa nazwa włókien poliamidowych, pozyskiwanych z kwasu adypinowego i polimetylenoamin. N. należy do pierwszych włókien sztucznych wprowadzonych na rynek, użytkowany jest do wyrobu tkanin, sieci, opon. Nazwa "nylon" pochodzi od skrótów nazw miast New York - LONdon

Definicja NAFTALINA:
Co to jest substancja stosowana jako środek chroniący tkaniny przed molami, składająca się gł. z ↑ naftalenu nylon co to jest.
Definicja NAFTALEN:
Co to jest aromatyczny składający się z dwóch skondensowanych pierścieni benzenowych, wyodrębniany ze smoły węglowej. Tworzy białe, blaszkowate kryształy o charakterystycznym zapachu. Nierozp. w wodzie. Rozp nylon definicja.
Definicja NACZYNIA MIAROWE:
Co to jest wykorzystywane do odmierzania określonej objętości roztworu. Do odmierzania przybliżonych objętości cieczy służą ↑ cylindry miarowe (menzurki), z kolei do dokładnego odmierzania używa się ↑ pipet nylon co znaczy.
Definicja NAPOJE ALKOHOLOWE:
Co to jest więcej niż 0,5% alkoholu etylowego, niezależnie od fermentowanych przetworów mlecznych (↑ mleko) i kwasu chlebowego. Należą do nich: ↑ spirytus rektyfikowany (zawartość etanolu 95%), wódki czyste i nylon słownik.

Czym jest NYLON znaczenie w Definicje chemia N .

  • Dodano:
  • Autor: