Słownik PEHAMETR co to znaczy.
Słownik PEHAMETR. Co znaczy więc pomiaru pH. To jest zazwyczaj woltomierz z ↑ elektrodą szklaną.

Czy przydatne?

Definicja PEHAMETR

Co to znaczy pehametr: przyrząd wykorzystywany do wyznaczania odczynu roztworu, a więc pomiaru pH. To jest zazwyczaj woltomierz z ↑ elektrodą szklaną

Definicja PIERWIASTEK CHEMICZNY:
Co to jest identycznej liczbie atomowej; najprostsza substancja, której na drodze chemicznej nie da się przekształcić w prostszą. Pierwiastek jest zatem substancją prostą. Definicja pierwiastka wprowadził do pehametr.
Definicja PCB:
Co to jest polichloropochodne bifenylu zawierające 50÷60% chloru. Trudno rozp. w wodzie ciecze, nie ulegają biodegradacji, bardzo trwałe chem. i termicznie. Bardzo dobrze rozp. w tłuszczach; kumulują się w pehametr.
Definicja PIRYMIDYNA:
Co to jest heterocykliczny związek aromatyczny z sześcioczłonowym pierścieniem, zawierającym dwa atomy azotu Biała, łatwotopliwa substancja krystaliczna (t.t. 21°C, t.w. 124°C), łatwo rozp. w wodzie. P. ma pehametr.
Definicja PAULING LINUS CARL:
Co to jest i fizyk am., prof. wielu amerykańskich uniwersytetów, prezes Amerykańskiego Towarzystwa Chemicznego. Liczne prace przeznaczone chemii kwantowej: wprowadził definicja hybrydyzacji orbitali atomowych pehametr.

Czym jest PEHAMETR znaczenie w Definicje chemia P .

  • Dodano:
  • Autor: