Słownik POLIAKRYLONITRYL co to znaczy.
Słownik POLIAKRYLONITRYL. Co znaczy dobrych właściwościach włóknotwórczych; włókno ma sporą.

Czy przydatne?

Definicja POLIAKRYLONITRYL

Co to znaczy poliakrylonitryl: PAN - [-CH2CH(CN)-]n, polimer ↑ akrylonitrylu o bardzo dobrych właściwościach włóknotwórczych; włókno ma sporą wytrzymałość mechaniczną i termiczną i odporność chem. (kwasy, zasady). P. jest włóknem wełnopodobnym, użytkowanym pod nazwą handlową anilana, do wyrobu koców, tkanin odzieżowych, gł. swetrów i bluzek, lin, żagli

Definicja PIERWIASTEK 110:
Co to jest ↑ ununuil poliakrylonitryl.
Definicja PASTEUR LOUIS:
Co to jest chemik i bakteriolog, zapoczątkował postęp stereochemii. W r. 1848 udowodnił, iż czynność optyczna związana jest z asymetrią naturalnych związków org. Badał sposoby wykorzystywane rozdzielaniu form D poliakrylonitryl.
Definicja POZIOM ORBITALNY:
Co to jest opisywanego orbitalem o ustalonych wartościach ↑ liczb kwantowych, zwana także poziomem energetycznym. W izolowanym atomie energia ta jest taka sama dla danej ↑ podpowłoki, lecz w zewnętrznym polu poliakrylonitryl.
Definicja PRACA:
Co to jest przekazywania energii; skalarna rozmiar fizyczna określająca wartość energii zużytej na przemieszczenie ciała materialnego z jednego położenia do drugiego. Zobacz także robota objętościowa, por poliakrylonitryl.

Czym jest POLIAKRYLONITRYL znaczenie w Definicje chemia P .

  • Dodano:
  • Autor: