Słownik POLIMER co to znaczy.
Słownik POLIMER. Co znaczy polietylen, polistyren, poli(chlorek winylu), żywica fenolowo.

Czy przydatne?

Definicja POLIMER

Co to znaczy polimer: wytwór ↑ reakcji polimeryzacji; polimerami są m.in: polietylen, polistyren, poli(chlorek winylu), żywica fenolowo-formaldehydowa, poli(tereftalan etylenu) i tym podobne P. to cząsteczki o kształcie długich łańcuchów albo sieci (polimery sieciowe)

Definicja PLUTON:
Co to jest Plutonium), pierwiastek chem., metal, Z = 94, m.at. 244,064u, ekipa ↑ aktynowców. Otrzymany w 1940 r. poprzez E.M. McMillana, G. Seaborga, J.W. Kennedy´ego i A.C. Wahla (izotop 238Pu, jako wytwór polimer co znaczy.
Definicja PROCES ENDOENERGETYCZNY:
Co to jest przemiana, w rezultacie której energia jest pochłaniana poprzez układ na sposób ciepła, na przykład w celu podtrzymania przebiegu odpowiedniej reakcji, rozpuszczenia kryształu jonowego w H2O polimer krzyżówka.
Definicja PRAWO HESSA:
Co to jest wewnętrznej albo ↑ entalpii w dowolnym procesie określone są wartościami zmiennych stanu układu przed rozpoczęciem i po procesie. Wartości ciepła reakcji (wyrażane poprzez zmianę energii wewnętrznej polimer co to jest.
Definicja PK:
Co to jest ujemna wartość logarytmu dziesiętnego z wartości liczbowej stałej równowagi chemicznej K; pK = -logK polimer słownik.

Czym jest POLIMER znaczenie w Definicje chemia P .

  • Dodano:
  • Autor: