Słownik STYLON co to znaczy.
Słownik STYLON. Co znaczy angielskiego: steel) najpopularniejsza nazwa handlowa polikaprolaktamu.

Czy przydatne?

Definicja STYLON

Co to znaczy stylon: (nazwa ma oznaczać tworzywo silne jak stal, z z angielskiego: steel) najpopularniejsza nazwa handlowa polikaprolaktamu, tworzywa sztucznego stanowiącego białą, elastyczną, porowatą masę, należącego do ↑ poliamidów. Z polikaprolaktamu wytwarza się włókna podobne do jedwabiu naturalnego, lecz o lepszych parametrach mechanicznych; użytkowany także jako tworzywo konstrukcyjne, z kolei z włókien produkuje się tkaniny, pończochy, a również liny i sieci

Definicja SZELIT:
Co to jest minerał, CaWO4, bezb., przezroczysty, fluoryzuje pod wpływem promieniowania UV stylon.
Definicja SYNTETYCZNE SUBSTANCJE SŁODZĄCE:
Co to jest substancje o słodkim smaku użytkowane jako bonusy do żywności, zastępują naturalne substancje słodzące (węglowodany, na przykład sacharozę, glukozę, fruktozę, laktozę, ksylitol, sorbitol). Do s.s.s stylon.
Definicja SKALENIE:
Co to jest najwyższym stopniu rozpowszechnionych w skorupie ziemskiej; glinokrzemiany sodu, potasu i wapnia. Do ekipy tej należą między innymi: ↑ albit, ↑ anorytyt i ↑ ortoklaz. Nie wszystkie s. użytkowane są stylon.
Definicja SIARCZAN(VI) MIEDZI(II):
Co to jest wzorze CuSO4 (bezb. kryształy, t.t. 200°C), występuje zazwyczaj (na przykład w przyrodzie jako minerał ↑ chalkantyt) w formie uwodnionej CuSO4·5H2O (charakterystyczne niebieskie kryształy), dobrze stylon.

Czym jest STYLON znaczenie w Definicje chemia S .

  • Dodano:
  • Autor: