Słownik TITRANT co to znaczy.
Słownik TITRANT. Co znaczy stężenia substancji w roztworze, odczynnik o znanym stężeniu (↑ roztwór.

Czy przydatne?

Definicja TITRANT

Co to znaczy titrant: w ↑ analizie miareczkowej, a więc metodzie oznaczania stężenia substancji w roztworze, odczynnik o znanym stężeniu (↑ roztwór mianowany), którym miareczkuje się badaną próbkę. T. dobiera się adekwatnie do substancji oznaczanej, mogą nim być: silny kwas albo mocna zasada (↑ alkacymetria); związki zawierające jony, które tworzą związek kompleksowy z oznaczaną substancją (↑ kompleksometria); związki wchodzące w reakcje redoks z oznaczaną substancją (↑ redoksometria) i związki zawierające jony, które tworzą z oznaczaną substancją związek nierozp. (badanie miareczkowa strąceniowa, ↑ precypitometria)

Definicja TRAWIENIE:
Co to jest powierzchniowej warstwy metalu albo szkła poprzez wykorzystanie wodnych roztworów kwasów (w razie szkła - ↑ kwasu fluorowodorowego), zasad albo soli lub elektrolitycznie, w celu uzyskania ustalonych titrant co znaczy.
Definicja TOKSYFERYNA:
Co to jest ↑ kurara titrant krzyżówka.
Definicja THC:
Co to jest tetrahydrokannabinol, gł. substancja aktywna w okolicy kannabinolu, kannabidiolu i kwasu kannabidiolowego narkotyków, takich jak: ↑ haszysz, ↑ ganja i ↑ marihuana. THC skutkuje uszkodzenia mózgu i titrant co to jest.
Definicja TEOBROMINA:
Co to jest ↑ kofeina titrant słownik.

Czym jest TITRANT znaczenie w Definicje chemia T .

  • Dodano:
  • Autor: