Słownik TRÓJNÓG co to znaczy.
Słownik TRÓJNÓG. Co znaczy zaopatrzonego w trzy umocowane prostopadle do jego powierzchni nogi.

Czy przydatne?

Definicja TRÓJNÓG

Co to znaczy trójnóg: metalowe urządzenie laboratoryjne w kształcie pierścienia zaopatrzonego w trzy umocowane prostopadle do jego powierzchni nogi, wykorzystywane do ustawiania nad palnikiem naczyń laboratoryjnych przydzielonych do podgrzania; dla uniknięcia bezpośredniego kontaktu płomienia ze ściankami naczynia stosuje się ognioodporne siatki azbestowe, na których dopiero ustawia się naczynia

Definicja TROPSCH HANS:
Co to jest 1889-1935) chemik niem., opracował z F. Fischerem metodę produkcji benzyny syntetycznej trójnóg co znaczy.
Definicja TERB:
Co to jest Terbium), pierwiastek chem., metal, Z = 65, m.at. 158,92534u, ekipa ↑ lantanowców. Odkryty w 1843 r. poprzez K.G. Mosandera. W przyrodzie występuje w minerałach, takich jak: ↑ monacyt, euksenit i trójnóg krzyżówka.
Definicja TŁUSZCZE:
Co to jest wielowodorotlenowych i wyższych ↑ kwasów karboksylowych, zwanych regularnie kwasami tłuszczowymi. T. powszechnie występujące w przyrodzie są glicerydami, a więc estrami ↑ gliceryny. Z uwagi na trójnóg co to jest.
Definicja TLENKI KWASOWE:
Co to jest niemetali, lecz również tlenki metali na wyższych stopniach utlenienia, na przykład Mn2O7. Reagują z wodą tworząc kwasy tlenowe (tytułujemy je bezwodnikami kwasowymi), na przykład SO3 + H2O H2SO4, z trójnóg słownik.

Czym jest TRÓJNÓG znaczenie w Definicje chemia T .

  • Dodano:
  • Autor: