Słownik TRÓJNÓG co to znaczy.
Słownik TRÓJNÓG. Co znaczy zaopatrzonego w trzy umocowane prostopadle do jego powierzchni nogi.

Czy przydatne?

Definicja TRÓJNÓG

Co to znaczy trójnóg: metalowe urządzenie laboratoryjne w kształcie pierścienia zaopatrzonego w trzy umocowane prostopadle do jego powierzchni nogi, wykorzystywane do ustawiania nad palnikiem naczyń laboratoryjnych przydzielonych do podgrzania; dla uniknięcia bezpośredniego kontaktu płomienia ze ściankami naczynia stosuje się ognioodporne siatki azbestowe, na których dopiero ustawia się naczynia

Definicja TIOFEN:
Co to jest tiofuran, heterocykliczny związek aromatyczny o wzorze bezb. ciecz o charakterystycznym zapachu, t.w. 84°C, nierozp. w wodzie, rozp. w benzenie, etanolu i eterze. T. łatwo ulega reakcjom substytucji trójnóg.
Definicja TYTANOWCE:
Co to jest okresowego, blok d, do której należą następujące pierwiastki: ↑ tytan, ↑ cyrkon, ↑ hafn, ↑ rutherford. Wszystkie pierwiastki to metale i równocześnie ciała stałe. Konfiguracja elektronów walencyjnych trójnóg.
Definicja TOLUEN:
Co to jest C6H5CH3. Palna ciecz, nierozp. w wodzie, wyodrębniana z ↑ ropy naftowej. T. jest stosowany jako rozpuszczalnik, służy także do produkcji fenolu i silnie wybuchowego trinitrotoulenu (TNT, trotyl trójnóg.
Definicja Ta:
Co to jest znak ↑ tantalu trójnóg.

Czym jest TRÓJNÓG znaczenie w Definicje chemia T .

  • Dodano:
  • Autor: