Słownik diploid co to znaczy.
Definicja Diploid. Co znaczy typu. Ta sama wiadomość jest przechowywana w dwóch miejscach, co ma.

Czy przydatne?

Definicja Diploid

Definicja z ang. diploid, z niem. diploiden.

Co to znaczy DIPLOID: Diploid to komórka zawierająca po dwa chromosomy danego typu. Ta sama wiadomość jest przechowywana w dwóch miejscach, co ma znaczenie np. przy mutacjach. Typ "2n".Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Dżuma:
Co to jest bakteryjna dolegliwość zakaźna gryzoni i rzadziej innych drobnych ssaków, a również człowieka (zoonoza). Dolegliwość ta spowodowana jest infekcją G(-) pałeczek z rodz. Enterobacteriacae nazwanej diploid co znaczy.
Definicja Depolaryzacja:
Co to jest obniżenie elektroujemnego potencjału elektrycznego błony komórkowej wywołane wejściem jonów sodu albo wapnia do cytoplazmy komórki. Prowadzi do pobudzenia komórki nerwowej albo mięśniowej.Treść hasła diploid krzyżówka.
Definicja Denga:
Co to jest potencjalnie śmiertelna wirusowa dolegliwość odzwierzęca występująca u ludzi i nie wszystkich małp. Ma cechy gorączki krwotocznej. Przejawia się, w okolicy gorączki, mocnymi bólami i sztywnością diploid co to jest.
Definicja Drewno Twarde:
Co to jest masy drzewnej otrzymywanej z drzew ustalonych gatunków. Przeważnie za drewno twarde uważane jest drewno uzyskiwane z drzew liściastych. Należy tu wymienić: dąb, buk, jawor, grab i pewne gatunków diploid słownik.

Czym jest Diploid znaczenie w Słownik biologia D .

  • Dodano:
  • Autor: