Słownik diploid co to znaczy.
Definicja Diploid. Co znaczy typu. Ta sama wiadomość jest przechowywana w dwóch miejscach, co ma.

Czy przydatne?

Definicja Diploid

Definicja z ang. diploid, z niem. diploiden.

Co to znaczy DIPLOID: Diploid to komórka zawierająca po dwa chromosomy danego typu. Ta sama wiadomość jest przechowywana w dwóch miejscach, co ma znaczenie np. przy mutacjach. Typ "2n".Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Dwutlenek Siarki:
Co to jest SO2) bezwodnik siarkawy, tlenek siarki IV to jest bezbarwny gaz o ostrym, duszącym zapachu, silnie drażniący drogi oddechowe. Temp. topnienia -75,5oC wrzenia -10oC Dwutlenek siarki jest trujący dla diploid.
Definicja Dobór Zależny Od Częstości:
Co to jest doborem apostatycznym. Dobór zależny od częstości znaczy, iż pod jego działaniem osobniki o fenotypie najpospolitszym giną najprościej, zaś im dany genotyp jest mniej liczny, tym ma większe diploid.
Definicja Dysjunkcja Zasięgu:
Co to jest przerwa pomiędzy obszarami występowania danego gatunku fauny albo flory. Może mieć ograniczony obszarowo chrakter (dysjunkcja lokalna) albo globalny (dysjunkcja regionalna, dysjunkcja diploid.
Definicja Dostosowanie (Fitness):
Co to jest poszczególnego genotypu definiuje się jako przeżycie (żywotność) i sukces reprodukcyjny (płodność) tego genotypu w relacji do genotypu optymalnego. Dostosowanie genu czy allelu jest mierzone stopniem diploid.

Czym jest Diploid znaczenie w Słownik biologia D .

  • Dodano:
  • Autor: