Słownik LAMINATY co to znaczy.
Słownik LAMINATY. Co znaczy w drodze zespolenia (sprasowania w wysokiej temp.) wielu warstw nośnika.

Czy przydatne?

Definicja LAMINATY

Co to znaczy laminaty: tworzywa warstwowe (z łaciny lamina - warstwa), uzyskiwane w drodze zespolenia (sprasowania w wysokiej temp.) wielu warstw nośnika (na przykład papieru czy tkaniny), nasyconych albo pokrytych żywicą syntetyczną. Charakteryzują się sprężystością i wytrzymałością na zginanie. Użytkowane w wielu dziedzinach przemysłu, między innymi jako części elektrotechniczne i części maszyn, w meblarstwie, do budowy nadwozi samochodowych, łodzi i innych pojazdów itp

Definicja LIPAZY:
Co to jest ekipa enzymów hydrolizujących ↑ tłuszcze do ↑ kwasów tłuszczowych i ↑ gliceryny laminaty co to jest.
Definicja ŁÓJ:
Co to jest związków chem., ↑ tłuszcz zwierzęcy uzyskiwany ze zwierząt lądowych (poza drobiem i świniami), t.t. 40÷55 °C, t.k. 30÷48 °C. 2) Wydzielina gruczołów łojowych składająca się gł. z estrów cholesterolu laminaty definicja.
Definicja LAKTON:
Co to jest powstały w rezultacie wewnątrzcząsteczkowej reakcji estryfikacji γ-hydroksykwasu (na przykład HO-CH2-CH2-CH2-COOH), δ-hydroksykwasu (HO-CH2-CH2-CH2-CH2-COOH) albo ε-hydroksykwasu (HO-CH2-CH2-CH2-CH2 laminaty co znaczy.
Definicja LE CHATELIER HENRI LOUIS:
Co to jest fizykochemik franc., prof. chemii Szkoły Górniczej i uniwersytetu w Paryżu, prowadził prace badawcze nad równowagami w reakcjach chem., krystalizacją metali i stopów i metodyką pomiaru wysokich temp laminaty słownik.

Czym jest LAMINATY znaczenie w Definicje chemia L .

  • Dodano:
  • Autor: