Słownik MARGARYNA co to znaczy.
Słownik MARGARYNA. Co znaczy stanowiący emulsję wody albo odtłuszczonego mleka w mieszaninie.

Czy przydatne?

Definicja MARGARYNA

Co to znaczy margaryna: tłuszcz jadalny o właściwościach zbliżonych do masła, stanowiący emulsję wody albo odtłuszczonego mleka w mieszaninie tłuszczów (t.t. ~35°C). M. otrzymuje się z tłuszczów ciekłych (nienasyconych) poprzez częściowe uwodornienie i uszlachetnienie. W przemyśle spożywczym do m. dodaje się także witaminy i substancje smakowe w celu poprawienia jej walorów spożywczych

Definicja MENDELEW:
Co to jest Mendelevium), pierwiastek chem., metal, Z = 101, m.at. 258,099u, ekipa ↑ aktynowców. Otrzymany sztucznie w 1955 r. poprzez G.T. Seaborga, A. Ghiorso i współpracowników (izotop 256Md; w rezultacie margaryna co to jest.
Definicja MOŹDZIERZ:
Co to jest laboratoryjne, użytkowane do dokładnego rozdrabniania (rozcierania) związków chem. i ich mieszanin, składające się z naczynia, gdzie umieszcza się rozdrabnianą substancję i tłuczka. W laboratoriach margaryna definicja.
Definicja MIESZANINA:
Co to jest ↑ pierwiastków, ↑ związków chem albo z pierwiastków i związków. Każda mieszanina jest zawsze niejednorodna chemicznie, gdyż jest złożona z różnego rodzaju indywiduów chemicznych, lecz może być margaryna co znaczy.
Definicja METATEZA OLEFIN:
Co to jest albo ↑alkinów, reakcja organiczna, gdzie następuje zamiana grup alkilenowych (a więc łańcuchów węglowodorowych łączących się podwójnym wiązaniem). Zachodzi ona poprzez rozerwanie wielokrotnych wiązań margaryna słownik.

Czym jest MARGARYNA znaczenie w Definicje chemia M .

  • Dodano:
  • Autor: