Słownik NUKLID co to znaczy.
Słownik NUKLID. Co znaczy neutronów w jądrze; zestaw atomów o identycznych liczbach atomowych i.

Czy przydatne?

Definicja NUKLID

Co to znaczy nuklid: izotop pierwiastka mający ustaloną liczba protonów i neutronów w jądrze; zestaw atomów o identycznych liczbach atomowych i masowych

Definicja NYLON:
Co to jest włókien poliamidowych, pozyskiwanych z kwasu adypinowego i polimetylenoamin. N. należy do pierwszych włókien sztucznych wprowadzonych na rynek, użytkowany jest do wyrobu tkanin, sieci, opon. Nazwa nuklid co znaczy.
Definicja NIKOTYNA:
Co to jest pochodna pirydyny; bezb. ciecz brunatniejąca na powietrzu, rozp. w wodzie, alkoholu i eterze; t.t. -80°C, t.w. 247°C. Silna trucizna (dawka śmiertelna 50÷60 mg), poraża ośrodkowy układ nerwowy nuklid krzyżówka.
Definicja NENCKI MARCELI:
Co to jest chemik, prof. uniwersytetu w Bernie, pracował w Petersburgu, przyczynił się (razem z L. Marchlewskim) do określenia chem. budowy ↑ hemu, badał mechanizmy utleniania ↑ związków aromatycznych w nuklid co to jest.
Definicja NEUTRON:
Co to jest elektrycznie obojętna, o masie 1,0087u. Neutrony wchodzą w skład wszystkich jąder atomowych (↑ jądro atomowe) niezależnie od jądra izotopu wodoru 1H. Swobodne n. są nietrwałe (moment połowicznego nuklid słownik.

Czym jest NUKLID znaczenie w Definicje chemia N .

  • Dodano:
  • Autor: