Słownik THC co to znaczy.
Słownik THC. Co znaczy kannabinolu, kannabidiolu i kwasu kannabidiolowego narkotyków, takich jak: ↑.

Czy przydatne?

Definicja THC

Co to znaczy thc: tetrahydrokannabinol, gł. substancja aktywna w okolicy kannabinolu, kannabidiolu i kwasu kannabidiolowego narkotyków, takich jak: ↑ haszysz, ↑ ganja i ↑ marihuana. THC skutkuje uszkodzenia mózgu i wykazuje działanie feminizujące (obniża stężenie testosteronu). Dobra rozpuszczalność w tłuszczach sprawia, iż THC i produkty jego przemiany pozostają poprzez kilka dni we krwi i wywołują utrzymywanie się stałego poziomu odurzenia, które objawia się między innymi: stanem euforii, zamętem myślowym, uczuciem lekkości, impulsywnością, ruchliwością, dezorientacją w okresie i przestrzeni

Definicja TEORIA WITALISTYCZNA:
Co to jest ↑ witalizm thc.
Definicja TAED:
Co to jest tetraacetyloetylenodiamina, związek chem. o wzorze wybielacza skutecznego już w temp. 40÷50 °C (kwas nadoctowy powstaje w reakcji TAED z obecnymi w proszkach związkami nadtlenkowymi thc.
Definicja TERMOMETR:
Co to jest wykorzystywane do pomiaru temp.. Rozróżniamy między innymi: termometry gazowe, cieczowe i mechaniczne, wykorzystujące zdarzenie rozszerzalności cieplnej substancji (na przykład rtęci, zabarwionego thc.
Definicja TRONA:
Co to jest minerał, Na3H(CO3)2·2H2O, bezb. i przezroczysty thc.

Czym jest THC znaczenie w Definicje chemia T .

  • Dodano:
  • Autor: