Słownik ARGININA co to znaczy.
Słownik ARGININA. Co znaczy zasadowych. Tworzy płatki dobrze rozp. w wodzie, słabo w etanolu.

Czy przydatne?

Definicja ARGININA

Co to znaczy arginina: kwas 2-amino-5-guanidynopentanowy, jeden z ↑ aminokwasów zasadowych. Tworzy płatki dobrze rozp. w wodzie, słabo w etanolu. Występuje w szczególności w białkach jąder komórkowych i komórek rozrodczych; pełni bardzo istotne funkcje w organizmach żywych: uczestniczy w przenoszeniu azotu, w mocznikowym cyklu Krebsa i w syntezie kreatyniny

Definicja ALDEHYD GLICERYNOWY:
Co to jest bezbarwne kryształy (w formie igieł) trudno rozpuszczalne w wodzie, rozpuszczalne w alkoholu etylowym i eterze dietylowym. W cząsteczce a.g. znajduje się jeden atom węgla asymetrycznego. Związek ten arginina co to jest.
Definicja ACETYLOKOENZYM A (Acetylo-CoA , Acetylo-S-CoA, Aktywny Octan):
Co to jest octowego z koenzymem A wiązaniem tioestrowym. Związek chem. będący wytworem pośrednim przemian cukrów, tłuszczów i nie wszystkich aminokwasów zachodzących w organizmach żywych. A. ulega rozkładowi w arginina definicja.
Definicja AZOTOWCE:
Co to jest okresowego, blok p, do której należą następujące pierwiastki: azot, fosfor, arsen, antymon i bizmut. Azot i fosfor to niemetale, arsen i antymon to półmetale, a bizmut to metal. Konfiguracja arginina co znaczy.
Definicja AROMATY:
Co to jest ↑ węglowodory aromatyczne arginina słownik.

Czym jest ARGININA znaczenie w Definicje chemia A .

  • Dodano:
  • Autor: