Słownik DIASTEREOIZOMERY co to znaczy.
Słownik DIASTEREOIZOMERY. Co znaczy odbiciami lustrzanymi; ↑ enancjomer). Definicja.

Czy przydatne?

Definicja DIASTEREOIZOMERY

Co to znaczy diastereoizomery: stereoizomery nie będące enancjomerami (nie są wzajemnymi odbiciami lustrzanymi; ↑ enancjomer). Definicja diastereoizomerów obejmuje pary cząsteczek chiralnych, chiralnej i achiralnej albo achiralnych: D. mają różne własności fizyczne (na przykład t.t., rozpuszczalność) dlatego możliwy jest ich rozdział, na przykład dzięki krystalizacji frakcjonowanej

Definicja DESTYLAT:
Co to jest ze skroplonej w chłodnicy pary w trakcie procesu destylacji. Ciecz ta jest odbierana kolejno, w formie frakcji destylujących w ustalonych zakresach temperatur. Na przykład frakcja I (70°C÷100°C diastereoizomery co znaczy.
Definicja DIENY:
Co to jest cząsteczce dwa wiązania podwójne, które mogą być skumulowane (na przykład CH2=C=CH2, ↑ allen), sprzężone (na przykład CH2=CH-CH=CH2 - buta-1,3-dien) albo izolowane (na przykład CH2=CH-CH2-CH=CH2 diastereoizomery krzyżówka.
Definicja DANIELL JOHN FREDERIC:
Co to jest 1790-1845) chemik z angielskiego:, artysta ogniwa galwanicznego (ogniwo Daniella zbudowane w 1836 r. złożona jest z półogniw: cynkowego i miedziowego diastereoizomery co to jest.
Definicja DIMER:
Co to jest pochodna związku chem., stanowiąca połączenie dwóch jego cząsteczek, na przykład N2O4, będący połączeniem dwóch cząsteczek tlenku azotu(IV) NO2 (↑ tlenki azotu diastereoizomery słownik.

Czym jest DIASTEREOIZOMERY znaczenie w Definicje chemia D .

  • Dodano:
  • Autor: