Słownik NNKT co to znaczy.
Słownik NNKT. Co znaczy kwasów tłuszczowych (kwas linolowy, kwas linolenowy, kwas arachidonowy; ↑.

Czy przydatne?

Definicja NNKT

Co to znaczy nnkt: konieczne nienasycone kwasy tłuszczowe; mieszanina wyższych kwasów tłuszczowych (kwas linolowy, kwas linolenowy, kwas arachidonowy; ↑ kwasy tłuszczowe); ciecze nierozp. w wodzie, rozp. w tłuszczach. Niedobór skutkuje dolegliwości skóry (na przykład łupież), zaburzenia gospodarki wodnej i płodności. Występuje w tłuszczach roślinnych i zwierzęcych. Użytkowane do leczenia chorób skóry, trudno gojących się ran i w kosmetyce jako składnik kremów i mydeł

Definicja Na:
Co to jest znak ↑ sodu nnkt.
Definicja NADNAPIĘCIE PROCESU ELEKTRODOWEGO:
Co to jest wartością napięcia niezbędnego do zapoczątkowania reakcji na elektrodzie (obliczoną opierając się na powinowactwa tej reakcji), a rzeczywistą wartością napięcia wymaganą do zapoczątkowania reakcji nnkt.
Definicja NACZYNIA MIAROWE:
Co to jest wykorzystywane do odmierzania określonej objętości roztworu. Do odmierzania przybliżonych objętości cieczy służą ↑ cylindry miarowe (menzurki), z kolei do dokładnego odmierzania używa się ↑ pipet nnkt.
Definicja NIOB:
Co to jest Niobium), pierwiastek chem., metal, Z = 41, m.at. 92,90638u, ekipa ↑ wanadowców. Odkryty (z tantalem) poprzez Ch. Hatchetta w 1781 r.; metaliczny n. dostał H. Rose w 1844 r. W przyrodzie występuje w nnkt.

Czym jest NNKT znaczenie w Definicje chemia N .

  • Dodano:
  • Autor: