Słownik agrocenoza co to znaczy.
Definicja Agrocenoza. Co znaczy poprzez człowieka w celu zmaksymalizowania plonów. Układowi temu.

Czy przydatne?

Definicja Agrocenoza

Definicja z ang. Agrocenoza, z niem. Agrocenoza.

Co to znaczy AGROCENOZA: Agrocenoza - układ ekologiczny, który został utworzony poprzez człowieka w celu zmaksymalizowania plonów. Układowi temu towarzyszy uproszczony skład gatunkowy wszystkich szczebli troficznych a poprzez to ograniczona samoregulacja.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Akceleracja:
Co to jest biologii znaczy poprzednie (w porównaniu z innymi narządami) wykształcenie się jakiegoś narządu w rozwoju zarodka; szybsze dojrzewanie dzieci i młodzieży w następnych pokoleniach i osiąganie w tym AGROCENOZA.
Definicja Allele:
Co to jest alternatywne formy danego genu, zajmujące to samo miejsce (locus) w parze chromosomów. Każdemu chromosomowi (niezależnie od chromosomów X i Y u mężczyzny) odpowiada drugi homologiczny chromosom AGROCENOZA.
Definicja Ambrozja (ekologia):
Co to jest zdarzenie współżycia grzybów niższych z nie wszystkimi bezkręgowcami, na przykład kornikami, termitami, nie wszystkimi mrówkami, larwami galasówek. Bazuje na tym, iż owad odżywia się grzybnią a AGROCENOZA.
Definicja Adaptor:
Co to jest adaptorowe - w ogólnym rozumieniu białko, które nie ma aktywności enzymatycznej, a własną funkcję pełni przez asocjację z innymi białkami. Termin ten odnosi się szczególnie do białek w szlakach AGROCENOZA.

Czym jest Agrocenoza znaczenie w Słownik biologia A .

  • Dodano:
  • Autor: