Słownik agrocenoza co to znaczy.
Definicja Agrocenoza. Co znaczy poprzez człowieka w celu zmaksymalizowania plonów. Układowi temu.

Czy przydatne?

Definicja Agrocenoza

Definicja z ang. Agrocenoza, z niem. Agrocenoza.

Co to znaczy AGROCENOZA: Agrocenoza - układ ekologiczny, który został utworzony poprzez człowieka w celu zmaksymalizowania plonów. Układowi temu towarzyszy uproszczony skład gatunkowy wszystkich szczebli troficznych a poprzez to ograniczona samoregulacja.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Akrosom:
Co to jest przekształcony lizosom w przedniej części główki plemnika; zawiera różne enzymy pozwalające na wniknięcie główki do komórki jajowej (przez miejscowe strawienie jej błony).Treść hasła pochodzi z agrocenoza.
Definicja Anabolizm:
Co to jest część metabolizmu, która związana jest ze wzrostem tkanek organizmu. Regularnie mechanizmy metaboliczne dzieli się na anaboliczne (wzrostowe) i kataboliczne (powiązane z rozkładem i zanikaniem agrocenoza.
Definicja Amniopunkcja:
Co to jest Amniopunkcja - metoda pozwalająca pobrać płyn owodniowy w celu ustalenia kariotypu rozwijającego się zarodka agrocenoza.
Definicja Adrenodoksyna:
Co to jest Adrenodoksyna - białko biorące udział w transporcie elektronów z NADPH na cytochrom P450 w mitochondrium. Adrenodoksyna zawiera jony żelaza powiązane z siarczkami.Treść hasła pochodzi z Wikipedi agrocenoza.

Czym jest Agrocenoza znaczenie w Słownik biologia A .

  • Dodano:
  • Autor: