Słownik alkaptonuria co to znaczy.
Definicja Alkaptonuria. Co znaczy recesywnym. Brak aktywnego enzymu-oksydazy kwasu.

Czy przydatne?

Definicja Alkaptonuria

Definicja z ang. Alcaptonuria, z niem. Alkaptonurie.

Co to znaczy ALKAPTONURIA: Dolegliwość genetyczna, autosomalna uwarunkowana genem recesywnym. Brak aktywnego enzymu-oksydazy kwasu homogentyzynowego

Definicja Allelopatia:
Co to jest allelon (wzajemny) i pathos (cierpieć)) - szkodliwy albo korzystny wpływ substancji chemicznych wydzielanych poprzez rośliny danego gatunku albo pochodzących z rozkładu tych roślin. Alleopatia alkaptonuria.
Definicja Anemia Sierpowata:
Co to jest dolegliwość genetyczna uwarunkowana genem współdominującym. Hemoglobina typu S w łańcuchu b zamiast kwasu glutaminowego zawiera walinę.właściwość letalna dla homozygot (HbSS),heterozygoty (Hb AS) z alkaptonuria.
Definicja Antykoncepcja:
Co to jest zestaw technik zapobiegających niezaplanowanemu poczęciu dziecka w czasie relacji płciowego. Skuteczność metod antykoncepcyjnych ustala się w medycynie dzięki parametru Pearla. Parametr ten ustala alkaptonuria.
Definicja Audyt Środowiskowy:
Co to jest znaczy narzędzie kierowania obejmujące systematyczną, udokumentowaną, okresową i obiektywną ocenę efektów działalności organizacji, mechanizmu kierowania i mechanizmów wykorzystywanych ochronie alkaptonuria.

Czym jest Alkaptonuria znaczenie w Słownik biologia A .

  • Dodano:
  • Autor: