Słownik anizogamia co to znaczy.
Definicja Anizogamia. Co znaczy są ruchliwe i różnią się od siebie wielkością.Treść hasła pochodzi.

Czy przydatne?

Definicja Anizogamia

Definicja z ang. anisogamy, z niem. anisogamy.

Co to znaczy ANIZOGAMIA: Anizogamia to typ rozmnażania płciowego, gdzie obie gamety są ruchliwe i różnią się od siebie wielkością.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Amfetamina:
Co to jest użytkowane nazwy: benzedryna, psychedryna, perwityna) to jedna z gatunku substancji psychotropowych - związków chemicznych wykazujących działanie pobudzające na ośrodkowy układ nerwowy. Uwalnia ona anizogamia co to jest.
Definicja Angiogeneza:
Co to jest mechanizm tworzenia nowych naczyń włosowatych. Zachodzi w rozwoju embrionalnym, może również zachodzić w życiu pozapłodowym zarówno jako mechanizm fizjologiczny jak i patologiczny.Treść hasła anizogamia definicja.
Definicja Allelopatia:
Co to jest allelon (wzajemny) i pathos (cierpieć)) - szkodliwy albo korzystny wpływ substancji chemicznych wydzielanych poprzez rośliny danego gatunku albo pochodzących z rozkładu tych roślin. Alleopatia anizogamia co znaczy.
Definicja Antropopresja:
Co to jest ogół działań człowieka (zarówno planowych i przypadkowych) mających wpływ na środowisko przyrodnicze. Antropopresja może być scharakteryzowana przez różną skalę intensywności i zasięgu przestrzennego anizogamia słownik.

Czym jest Anizogamia znaczenie w Słownik biologia A .

  • Dodano:
  • Autor: