Słownik anizogamia co to znaczy.
Definicja Anizogamia. Co znaczy są ruchliwe i różnią się od siebie wielkością.Treść hasła pochodzi.

Czy przydatne?

Definicja Anizogamia

Definicja z ang. anisogamy, z niem. anisogamy.

Co to znaczy ANIZOGAMIA: Anizogamia to typ rozmnażania płciowego, gdzie obie gamety są ruchliwe i różnią się od siebie wielkością.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Aborcja:
Co to jest łaciny abortus - poronienie) to celowe, przedwczesne zakończenie ciąży, skutkujące śmiercią zarodka albo płodu. Samoistne przedwczesne zakończenie ciąży nazywane jest poronieniem. Poronieniem kończy anizogamia.
Definicja Aeroplankton:
Co to jest ogół organizmów unoszących się biernie w atmosferze, które nie mogą przeciwstawić się ruchom powietrza. Do organizmów takich należy zaliczyć bakterie, zarodniki grzybów, i inne drobinki organiczne anizogamia.
Definicja Acetylokoenzym A:
Co to jest Acetylo-CoA - czynny octan, wysokoenergetyczny organiczny związek chemiczny odgrywający najważniejszą rolę w metabolizmie. Złożona jest z gatunku octanowej związanej kowalencyjnie z koenzymem A. Jest anizogamia.
Definicja Aparat Szparkowy:
Co to jest struktury wielokomórkowe pochodzenia epidermalnego roślin wykorzystywane do kontrolowanej zamiany gazowej. Szparki tworzą się we inicjalnych stadiach rozwojowych rośliny, już na zawiązkach pędów anizogamia.

Czym jest Anizogamia znaczenie w Słownik biologia A .

  • Dodano:
  • Autor: