Słownik areał co to znaczy.
Definicja Areał. Co znaczy występowania danego gatunku. W ekologii znaczy teren występowania.

Czy przydatne?

Definicja Areał

Definicja z ang. Acreage, z niem. Anbaufläche.

Co to znaczy AREAŁ: Areał - zarówno w botanice jak i zoologii znaczy region występowania danego gatunku. W ekologii znaczy teren występowania populacji albo ograniczeny zasięg terenu danego osobnika (terytorializm) (areał osobniczy).Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Abiotyczność:
Co to jest synonim biotyczności, a więc życia. Abiotyczny znaczy martwy, nieożywiony, z kolei biotyczny - żywy. Abiotyczne składniki środowiska tworzą biotop i to są na przykład ziemia, powietrze, woda areał.
Definicja Allele Wielokrotne:
Co to jest termin odnosi się do 3 albo większej liczby genów,które występują w 1 locus,czyli mogą zajmować odpowiadające sobie pozycje w parze chromosomów. Zygota może zawierać tylko dwa allele areał.
Definicja Acetylocholina:
Co to jest jest mediator neurochemiczny syntetyzowany w neuronach cholinergicznych. Prekursorem acetylocholiny jest cholina, która przenika z przestrzeni międzykomórkowej do wnętrza neuronów. Cholina ulega areał.
Definicja Albinizm:
Co to jest Brak pigmentacji, wynikający z niezdolności do syntezy melaniny, spowodowany jest nieobecnością dominującego genu, warunkującego syntezę enzymu - tyrozynazy areał.

Czym jest Areał znaczenie w Słownik biologia A .

  • Dodano:
  • Autor: