Słownik metamfetamina co to znaczy.
Definicja Metamfetamina. Co znaczy narkotyk z rodz. stymulantów. Działanie (konsekwencje, efekty.

Czy przydatne?

Definicja Metamfetamina

Definicja z ang. methamphetamine, z niem. Methamphetamin.

Co to znaczy METAMFETAMINA: Metamfetamina - metyloamfetamina - metylo-αfenyloetyloamina - narkotyk z rodz. stymulantów. Działanie (konsekwencje, efekty) ogólnie ma podobne do amfetaminy. Działa krócej i stan po spożyciu jest wiele intensywniejszy. Dawkowanie: 10-50 mg. Metyloamfetamine można spożywać na sporo sposobów: injekcyjnie (domięśniowo i dożylnie), przez palenie ( odmiana ice), donosowo, doustnie, doodbytniczo i tym podobne Od amfetaminy jest różna kolorem - jest żółta, pomarańczowa albo brązowa; jest różna także tym iż jest lepka. W Polsce występuje rzadko. W Stanach Zjednoczonych Ameryki jest równie popularna jak u nas zwyczajna amfetamina. Jeden z najgroźniejszych narkotyków naszych czasów, silnie uzależniający i w szybkim tempie siejący spustoszenie w organiźmie. Produkcja w uwarunkowaniach domowych, łączy się z wysokim ryzykiem eksplozji, a powstające w jej trakcie odpady mogą być powodem trwałego skażenia środowiska.Treść hasła pochodzi z Wikipedii

Definicja Mieloblast:
Co to jest pierwszymi rozróżnialnymi morfologicznie stadiami rozwojowymi granulocytów. Komórki te są podobne do innych komórek występujących w szpiku kostnym. Mają one kształt kulisty i średnicę w dziedzinie 15 metamfetamina.
Definicja Manila, Abaka:
Co to jest lekkie, lecz twarde i wytrzymałe włókno odporne na wodę morską i drobnoustroje, produkowane z pochew liściowych banana manilskiego. Wykorzystanie: liny okrętowe, sieci rybackie, żagle, płyty metamfetamina.
Definicja Myślistwo:
Co to jest myślistwo) - zespół planowanych i skoordynowanych czynności mających na celu racjonalne gospodarowanie zwierzyną w przekonaniu zasad ekonomii i odpowiednio z założeniami ochrony przyrody i metamfetamina.
Definicja Modele Doboru (Selekcji):
Co to jest eliminuje fenotypy zbyt odstające od optimum (normy). W stabilnym środowisku zmiany czy odchylenia zazwyczaj prowadzą do stworzenia fenotypów gorzej przystosowanych. Dobór kierunkowy dąży do nowego metamfetamina.

Czym jest Metamfetamina znaczenie w Słownik biologia M .

  • Dodano:
  • Autor: