Słownik metamfetamina co to znaczy.
Definicja Metamfetamina. Co znaczy narkotyk z rodz. stymulantów. Działanie (konsekwencje, efekty.

Czy przydatne?

Definicja Metamfetamina

Definicja z ang. methamphetamine, z niem. Methamphetamin.

Co to znaczy METAMFETAMINA: Metamfetamina - metyloamfetamina - metylo-αfenyloetyloamina - narkotyk z rodz. stymulantów. Działanie (konsekwencje, efekty) ogólnie ma podobne do amfetaminy. Działa krócej i stan po spożyciu jest wiele intensywniejszy. Dawkowanie: 10-50 mg. Metyloamfetamine można spożywać na sporo sposobów: injekcyjnie (domięśniowo i dożylnie), przez palenie ( odmiana ice), donosowo, doustnie, doodbytniczo i tym podobne Od amfetaminy jest różna kolorem - jest żółta, pomarańczowa albo brązowa; jest różna także tym iż jest lepka. W Polsce występuje rzadko. W Stanach Zjednoczonych Ameryki jest równie popularna jak u nas zwyczajna amfetamina. Jeden z najgroźniejszych narkotyków naszych czasów, silnie uzależniający i w szybkim tempie siejący spustoszenie w organiźmie. Produkcja w uwarunkowaniach domowych, łączy się z wysokim ryzykiem eksplozji, a powstające w jej trakcie odpady mogą być powodem trwałego skażenia środowiska.Treść hasła pochodzi z Wikipedii

Definicja Mononukleoza Zakaźna:
Co to jest zakaźna (z łaciny Mononucleosis infectiosa) to zakaźna dolegliwość wirusowa występująca przeważnie w dzieciństwie albo w momencie dojrzewania. Wywołana jest pierwotną infekcją wirusem Ebsteina-Barr metamfetamina co znaczy.
Definicja Miozyna:
Co to jest wchodzące w skład kurczliwych włókien grubych w komórkach, w szczególności w mięśniach. Bierze udział w konstrukcji sarkomeru składającego się z włókien cienkich (zawierających aktynę), grubych i metamfetamina krzyżówka.
Definicja Mukormikoza:
Co to jest grzybica oportynistyczna spowodowana poprzez grzyb z ekipy Rhizopus oryzae. Występuje raczej u osób przewlekle chorych z obniżoną odpornością. Drogą inwazji są błony śluzowe górnych dróg oddechowych metamfetamina co to jest.
Definicja Mutacje Ciche, Czy Są One Zawsze Neutralne:
Co to jest raczej mutacje w trzeciej pozycji kodonów. W trzecich pozycjach kodonów możliwych jest 64 tranzycji, jest to mutacji zamieniających purynę na purynę albo pirymidyne na pirymidynę. Każda z nich metamfetamina słownik.

Czym jest Metamfetamina znaczenie w Słownik biologia M .

  • Dodano:
  • Autor: