Słownik metamfetamina co to znaczy.
Definicja Metamfetamina. Co znaczy narkotyk z rodz. stymulantów. Działanie (konsekwencje, efekty.

Czy przydatne?

Definicja Metamfetamina

Definicja z ang. methamphetamine, z niem. Methamphetamin.

Co to znaczy METAMFETAMINA: Metamfetamina - metyloamfetamina - metylo-αfenyloetyloamina - narkotyk z rodz. stymulantów. Działanie (konsekwencje, efekty) ogólnie ma podobne do amfetaminy. Działa krócej i stan po spożyciu jest wiele intensywniejszy. Dawkowanie: 10-50 mg. Metyloamfetamine można spożywać na sporo sposobów: injekcyjnie (domięśniowo i dożylnie), przez palenie ( odmiana ice), donosowo, doustnie, doodbytniczo i tym podobne Od amfetaminy jest różna kolorem - jest żółta, pomarańczowa albo brązowa; jest różna także tym iż jest lepka. W Polsce występuje rzadko. W Stanach Zjednoczonych Ameryki jest równie popularna jak u nas zwyczajna amfetamina. Jeden z najgroźniejszych narkotyków naszych czasów, silnie uzależniający i w szybkim tempie siejący spustoszenie w organiźmie. Produkcja w uwarunkowaniach domowych, łączy się z wysokim ryzykiem eksplozji, a powstające w jej trakcie odpady mogą być powodem trwałego skażenia środowiska.Treść hasła pochodzi z Wikipedii

Definicja Melanizm Przemysłowy:
Co to jest Biston betularia) jest zazwyczaj szarą ćmą, która pośrodku dnia maskuje się na porostach pokrywających pnie drzew. W trakcie rewolucji przemysłowej zanieczyszczenia zniszczyły porosty i wyeksponowały metamfetamina.
Definicja Monotyp:
Co to jest Monotyp - ustalenie stosowane w botanice dla ustalenia rodzajów zawierających tylko jeden gatunek.Treść hasła pochodzi z Wikipedi metamfetamina.
Definicja Mielocyt:
Co to jest trzecim natomiast morfologicznie wyróżnialnym stadium rozwojowym granulocytów. Komórki te osiągają średnicę 16-24 mikrometrów i rozwijają się z promielocytów. Jądro rozpoczyna zatracać swój kulisty metamfetamina.
Definicja Mutacje Punktowe:
Co to jest polegają na zmianie jakiejś zasady na inną co wywołuje różna efekty zależne od tego w jakim miejscu zapisu zmiana ta nastąpi. Jeśli będzie to dotyczyć sekwencji kodujących to zmiany zasad można metamfetamina.

Czym jest Metamfetamina znaczenie w Słownik biologia M .

  • Dodano:
  • Autor: