Słownik tularemia co to znaczy.
Definicja Tularemia. Co znaczy dolegliwość zakaźna. Właściwością charakterystyczną jest obrzęk.

Czy przydatne?

Definicja Tularemia

Definicja z ang. tularemia, z niem. Tularämie.

Co to znaczy TULAREMIA: Tularemia (z łaciny Tularaemia) - to jest ostra bakteryjna dolegliwość zakaźna. Właściwością charakterystyczną jest obrzęk zmienionych węzłów chłonnych. Występuje u zwierząt i człowieka

Definicja Transpiracja Kutykularna:
Co to jest kutykularna - mechanizm parowania wody u roślin, który zachodzi przez zewnętrzna powierzchnię liścia - kutykulę. Tylko nieznaczna część wody wyparowuje tą drogą.Treść hasła pochodzi z Wikipedi tularemia co to jest.
Definicja Teoria Mutacji Neutralnych Kimury:
Co to jest neutralna (hipoteza mutacji neutralnych) mówi, iż znaczna przewarzająca część zmian ewolucyjnych, na poziomie molekularnym jest spowodowanych poprzez przypadkowe utrwalenie selektywnie neutralnych tularemia definicja.
Definicja Tubulina:
Co to jest globularne tworzące protofilament mikrotubul. Białka te w mikrotubulach występują w formie heterodimerów składających się z tubuliny alfa i tubuliny beta. Ta pierwsza ma masę cząsteczkową 55000-57000 tularemia co znaczy.
Definicja Test Fishera – Yatesa:
Co to jest jest wtedy, kiedy mamy do czynienia z małą liczbą zjawisk albo kiedy nie wszystkie z klas albo wszystkie klasy są rzadkie i należy się spodziewać małych liczebności. Test ten ustala bardziej tularemia słownik.

Czym jest Tularemia znaczenie w Słownik biologia T .

  • Dodano:
  • Autor: