Słownik gnicie co to znaczy.
Definicja Gnicie. Co znaczy prostsze pod wpływem bakterii beztlenowych. W procesie gnilnym powstają.

Czy przydatne?

Definicja Gnicie

Definicja z ang. Rot, z niem. Fäulnis.

Co to znaczy GNICIE: Gnicie - rozkład organicznych substancji na substancje prostsze pod wpływem bakterii beztlenowych. W procesie gnilnym powstają między innymi woda, dwutlenek węgla, amoniak, siarkowodór i inne związki organiczne. Towarzyszy mu zazwyczaj przykry zapach. Gnicie, przez rozkład martwych organizmów, przyczynia się do krążenia pierwiastków w przyrodzie.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Gęstość Optyczna:
Co to jest równa logarytmowi dziesiętnemu relacji intensywności światła po przejściu do intesywności światła padającego na substancję, zwana odmiennie absorbancją albo ekstyncją. Zazwyczaj podaje się długość gnicie.
Definicja Guttacja:
Co to jest gutta - kropla), płacz roślin - zdarzenie wydzielania kropel wody poprzez szparki wodne liści wskutek parcia korzeniowego, występujące w szczególności u młodych roślin.Treść hasła pochodzi z Wikipedi gnicie.
Definicja Grzybica:
Co to jest Grzybice, mikozy - ekipa wysoce zaraźliwych chorób zakaźnych ludzi i zwierząt spowodowana poprzez mikroskopijne grzyby (ok. 200 gat. z 250 000 opisanych gnicie.
Definicja Gatunek Jako Kategoria I Gatunek Jako Takson:
Co to jest miejsce lub położenie w hierarchii mechanizmu klasyfikacyjnego. Takie terminy jak gatunek, rodzaj rząd, wskazują na kategorię. Kategoria jest, więc terminem abstrakcyjnym określającym miejsce danej gnicie.

Czym jest Gnicie znaczenie w Słownik biologia G .

  • Dodano:
  • Autor: