Słownik gnicie co to znaczy.
Definicja Gnicie. Co znaczy prostsze pod wpływem bakterii beztlenowych. W procesie gnilnym powstają.

Czy przydatne?

Definicja Gnicie

Definicja z ang. Rot, z niem. Fäulnis.

Co to znaczy GNICIE: Gnicie - rozkład organicznych substancji na substancje prostsze pod wpływem bakterii beztlenowych. W procesie gnilnym powstają między innymi woda, dwutlenek węgla, amoniak, siarkowodór i inne związki organiczne. Towarzyszy mu zazwyczaj przykry zapach. Gnicie, przez rozkład martwych organizmów, przyczynia się do krążenia pierwiastków w przyrodzie.Treść hasła pochodzi z Wikipedi

Definicja Gruźlica:
Co to jest Gruźlica to dolegliwość zakaźna ludzi i zwierząt (w pierwszej kolejności bydła), spowodowana poprzez kilka gatunków mikobakterii gnicie co to jest.
Definicja Grono:
Co to jest rodzajów kwiatostanów. Ten typ kwiatostanu złożona jest z osi głównej, od której odchodzą osie boczne, które tworzą kwiaty szypułkowe. Odpowiednikiem grona jest kwiatostan konwalii. Kolokwialnie gnicie definicja.
Definicja Glikokaliks:
Co to jest jest otoczka składająca się z reszt polisacharydowych glikolipidów i glikoproteidów, wchodząca w skład błon komórkowych. Glikokaliks powiększa wytrzymałość na impulsy mechaniczne, pełni istotne gnicie co znaczy.
Definicja Geotropizm (Grawitropizm):
Co to jest grawitropizm) – tropizm spowodowany działaniem na rośliny grawitacji ziemskiej. Fundamentalnym jego efektem jest zarządzanie wzrostu większości nadziemnych części roślin (łodygi, pnie) w górę, a gnicie słownik.

Czym jest Gnicie znaczenie w Słownik biologia G .

  • Dodano:
  • Autor: