Słownik WANILINA co to znaczy.
Słownik WANILINA. Co znaczy słabo rozp. w wodzie, lepiej w etanolu. Substancja zapachowa owoców.

Czy przydatne?

Definicja WANILINA

Co to znaczy wanilina: związek chem., kremowe albo bezb. kryształy, t.t. 82°C, słabo rozp. w wodzie, lepiej w etanolu. Substancja zapachowa owoców wanilii, pozyskiwana syntetycznie z odpadów ligninowych w przemyśle papierniczym. Użytkowana w przemyśle spożywczym, kosmetycznym i farmaceutycznym

Definicja WĘGLOWODANY:
Co to jest albo sacharydy, rodzina związków org. składających się z węgla, wodoru i tlenu, najczęściej o smaku słodkim. Z chem. punktu widzenia to są wielowodorotlenowe aldehydy i wielowodorotlenowe ketony albo wanilina co znaczy.
Definicja WĘGIEL AKTYWNY:
Co to jest złożona jest z węgla amorficznego mającego porowatą strukturę. Otrzymywany z drewna, torfu, ↑ węgla kamiennego poprzez zwęglenie. Do zastosowań adsorpcyjnych ma wielką powierzchnię rzędu 500÷1500 wanilina krzyżówka.
Definicja WODORKI:
Co to jest innymi pierwiastkami. Z racji na rodzaj wiązania rozróżnia się trzy typy wodorków: a) Wodorki typu soli - połączenia jonowe wodoru z bardziej od wodoru elektrododatnimi metalami 1, 2 i 3 ekipy układu wanilina co to jest.
Definicja WODA ZEOLITYCZNA:
Co to jest woda w lukach sieci krystalicznej, która może być usunięta bez zmiany struktury sieci, na przykład w ↑ zeolitach, montmorylonicie itp wanilina słownik.

Czym jest WANILINA znaczenie w Definicje chemia W .

  • Dodano:
  • Autor: